Klimatyzacja / Wentylacja, Automatyka przemysłowa i domowa, Pompy ciepła i ogrzewanie. Wykonastwo instalacji elektro-energetycznych, Programowanie ( php, mysql, html)

Pon-Pt: 08:00 - 17:00

24h Serwis Awaryjny

Gwarancja

Zarejestruj Gwarancje

Zadźwoń 533 213 164

Brzozowiec, Lubuskie

O Nas

O Nas

Słów kilka o Veramix

Nasza firma zapewnia pełne spektrum prac o dowolnym stopniu złożoności. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracują w branży od co najmniej 6 lat. Zdobyliśmy bogate doświadczenie podczas rozwiązywania najbardziej złożonych zadań technicznych i organizacyjnych, co pozwala nam zapewnić najlepszą obsługę Państwa inwestycji.

24/7 Serwis Awaryjny

Zapewniamy 24-godzinną specjalistyczną pomoc w nagłych wypadkach, dostępną 365 dni w roku dla wszystkich potrzeb w zakresie chłodzenia, automatyki przemysłowej i domowej. Jesteśmy tutaj, gdy potrzebujesz nas do obsługi zarówno nieruchomości mieszkalnych, jak i komercyjnych!

 

533 213 164

Godziny pracy

Poniedziałek- Piątek: 8:00-17:00

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

10 lat doświadczenia

Mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży grzewczej, wentylacyjnej i klimatyzacyjnej (HVAC). Wysoka jakość usług  i obsługi klienta sprawi, że będą Państwo zadowoleni z usług oferowanych przez Veramix Polska.

Odbierz Ofertę Specjalną

Zarejestruj się, aby otrzymywać nasze oferty specjalne bezpośrednio do skrzynki odbiorczej.