Instalator

Brzozowiec, Polska

W Veramix Polska zajmujemy się serwisem, doradztwem, sprzedażą i montażem pomp ciepła/klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznych oraz automatyką przemysłową. W mniejszym zakresie wykonujemy przyłącza elektro-energetyczne, rozwijamy nasz park maszynowy, tak aby systematycznie powiększać naszą ofertę.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko :

Instalator

Relacje z klientami
Rozwój osobisty
Samodzielność

Zakres obowiązków

  • Montaż pomp ciepła
  • Montaż instalacji grzewczych
  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Prace pośrednio i bezpośrednio związane ze stanowiskiem pracy
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność samodzielnego myślenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Dyspozycyjność i punktualność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Umowę b2b lub zlecenie
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Szkolenia i wsparcie techniczne
  • 4 lub 5 - dniowy system pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Premie za bezusterkowe montaże
  • Wynagrodzenie od 5000 brutto

Mile widziane

  • Wymagane doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV
  • Uprawnienia fgaz

Dlaczego nie?

Jeśli interesuje Cię stabilna praca w młodym zespole, jesteś ambitny i liczysz na wysokie zarobki APLIKUJ

Pamiętaj o zamieszczeniu w CV klauzuli danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)". Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)"