Samodzielna/y Księgowa / Księgowy

Brzozowiec, Polska

W Veramix Polska zajmujemy się serwisem, doradztwem, sprzedażą i montażem pomp ciepła/klimatyzacji, instalacji fotowoltaicznych oraz automatyką przemysłową. W mniejszym zakresie wykonujemy przyłącza elektro-energetyczne, rozwijamy nasz park maszynowy, tak aby systematycznie powiększać naszą ofertę.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko :

Relacje z klientami
Rozwój osobisty
Samodzielność

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Nadzorowanie procesów księgowych w firmie
  • Dekretowanie dokumentów kosztowych w systemie księgowym
  • Kontrola ewidencji rejestrów zakupu i sprzedaży na potrzeby sporządzania deklaracji VAT
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  • Udział w zamknięciu roku oraz przygotowaniu sprawozdań finansowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i kompetencji
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość obowiązujących przepisów podatkowych oraz zagadnień finansowo – księgowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność, zaangażowanie i terminowość
  • Dyspozycyjność i punktualność

Dlaczego nie?

  • Jeśli interesuje Cię stabilna praca w młodym zespole, jesteś ambitny i liczysz na wysokie zarobki APLIKUJ

    Pamiętaj o zamieszczeniu w CV klauzuli danych osobowych:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)". Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883)"